WIZYTA LEKARSKA W ZERÓWCE

Oddział Przedszkolny naszej szkoły odwiedził niecodzienny gość. Mieliśmy przyjemność gościć pana doktora Jakuba Jonkisza, który jest m.in. lekarzem piłkarskiego klubu WKS Śląsk Wrocław, licencjonowanym lekarzem Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN), ortopedą sportowym oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Na spotkaniu każdy przedszkolak miał okazję pooglądać modele kości nogi, profesjonalne narzędzia chirurgiczne a także spróbować swoich sił w bandażowaniu i przyklejaniu plastrów.