Finansowy elementarz

26-go października Zerówkowicze z naszej szkoły wzięli udział w warsztacie rozwijającym przedsiębiorczość wśród przedszkolaków.
Program FINANSOWY ELEMENTARZ zrealizowała Fundacja Banku Millennium pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Dzieci dowiedziały się m.in.:
- skąd się biorą pieniądze,
- jak kupować rozsądnie,
- jak oszczędzać,
- jak planować wydatki.
Każdy z uczestników otrzymał dyplom za aktywny udział w wydarzeniu oraz książeczki z przygodami Pana Sebastiana.