Wrzesień w zerówce

Pierwszy miesiąc nauki i zabawy za nami. Czas mija nam błyskawicznie, pewnie dlatego, że stale dzieje się coś interesującego. Wspólnie z klasami I-III uczestniczyliśmy w koncercie przygotowanym dla nas przez Narodowe Forum Muzyki. Artyści zaprezentowali nie tylko instrumenty i dźwięki jakie wydają ale również ciekawe interpretacje wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.
Całkiem niedawno obchodziliśmy też pełen niespodzianek Dzień Przedszkolaka, Dzień Muszki i Krawata oraz braliśmy udział w wyjeździe integracyjnym do Wioski Indiańskiej. Tam każdy miał okazję zdobyć rozmaite sprawności i nacieszyć się jesiennym krajobrazem.
Oprócz tego puszczaliśmy gigantyczne bańki mydlane, tworzyliśmy masę solna, graliśmy w gry oraz odwiedziliśmy Panią Małgosię Bielec, która pokazała nam ciekawskie jeżyki.
Kolejny atrakcyjny miesiąc przed nami, jesteśmy ciekawi czym zaskoczy nas październik.