^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Wrzesień w zerówce

Pierwszy miesiąc nauki i zabawy za nami. Czas mija nam błyskawicznie, pewnie dlatego, że stale dzieje się coś interesującego. Wspólnie z klasami I-III uczestniczyliśmy w koncercie przygotowanym dla nas przez Narodowe Forum Muzyki. Artyści zaprezentowali nie tylko instrumenty i dźwięki jakie wydają ale również ciekawe interpretacje wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.
Całkiem niedawno obchodziliśmy też pełen niespodzianek Dzień Przedszkolaka, Dzień Muszki i Krawata oraz braliśmy udział w wyjeździe integracyjnym do Wioski Indiańskiej. Tam każdy miał okazję zdobyć rozmaite sprawności i nacieszyć się jesiennym krajobrazem.
Oprócz tego puszczaliśmy gigantyczne bańki mydlane, tworzyliśmy masę solna, graliśmy w gry oraz odwiedziliśmy Panią Małgosię Bielec, która pokazała nam ciekawskie jeżyki.
Kolejny atrakcyjny miesiąc przed nami, jesteśmy ciekawi czym zaskoczy nas październik.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube