System oceniania

Przedmiotowe systemy oceniania w roku szkolnym 2018/2019

Każdy przedmiotowy system nauczania musi zawierać dostosowania wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych ucznia w ramach organizowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole na postawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach. W naszej szkole w ramach tych działań każde dziecko objęte pomocą psychologiczno-pedagogiczną ma założony arkusz dostosowania wymagań do indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych ucznia, który znajduje się w dokumentacji wychowawcy/nauczyciela przedmiotu.

Dokumenty obowiązujące w roku szkolnym 2018/2019:

2. Język angielski - klasy I-III

2. Matematyka - klasy IV-VIII

3. Zajęcia komputerowe i informatyka - klasy IV-VIII

4. Religia - klasy I-III

5. Religia - klasy IV-VIII

6. Wychowawnie fizyczne (A.Laskowska)

7. Język polski - klasy IV-VIII

9. Wiedza o społeczeństwie