System oceniania

Przedmiotowe systemy oceniania w roku szkolnym 2017/2018

Każdy przedmiotowy system nauczania musi zawierać dostosowania wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych ucznia w ramach organizowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole na postawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach. W naszej szkole w ramach tych działań każde dziecko objęte pomocą psychologiczno-pedagogiczną ma założony arkusz dostosowania wymagań do indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych ucznia, który znajduje się w dokumentacji wychowawcy/nauczyciela przedmiotu.

1. Język polski - klasy IV-VI

2. Matematyka - klasy IV-VII

3. Zajęcia komputerowe i informatyka - klasy IV-VII

4. Języki obce - klasy IV-VII