20181126 110034Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia.

Pluszowe misie to  jedne  z najpopularniejszych zabawek na świecie.  Towarzysze dzieci w beztroskiej zabawie. Dorosłym zaś kojarzą się z cudownym czasem dzieciństwa. Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego pluszowego przyjaciela, któremu można wszystko powiedzieć, zdradzić największe sekrety i tajemnicę.  Miś jest lub był kompanem w podróży, kumplem który chroni nas w nocny przed koszmarami.
Nie ma chyba domu, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedzi miś. Może to być zupełnie mały bury miś, odrobinę zapomniany, albo piękny i kolorowy.
Dnia 25 listopada obchodzony jest na całym świecie Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkole również.

20181126 123307

AK logo