^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Dzień Pluszowego Misia

20181126 110034Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia.

Pluszowe misie to  jedne  z najpopularniejszych zabawek na świecie.  Towarzysze dzieci w beztroskiej zabawie. Dorosłym zaś kojarzą się z cudownym czasem dzieciństwa. Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego pluszowego przyjaciela, któremu można wszystko powiedzieć, zdradzić największe sekrety i tajemnicę.  Miś jest lub był kompanem w podróży, kumplem który chroni nas w nocny przed koszmarami.
Nie ma chyba domu, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedzi miś. Może to być zupełnie mały bury miś, odrobinę zapomniany, albo piękny i kolorowy.
Dnia 25 listopada obchodzony jest na całym świecie Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkole również.

20181126 123307

 

CMI

AK logo

mini

 

 

Szkoła Muzyczna

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube