^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Wzorowa łazienka - PODSUMOWANIE

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie zakończyła realizację programu społeczno- edukacyjnego „Wzorowa łazienka 2018” zainicjowanego przez markę Domestos. Jego celem była edukacja najmłodszych z podstawowego zakresu higieny oraz poprawa standardu i komfortu szkolnych łazienek. Program był formą ogólnopolskiego konkursu, w którym szkoły podstawowe mogły wygrać remont łazienek o wartości 30 000 zł (nagroda główna). Dodatkowe nagrody to roczny zestaw zapasów produktów marki Domestos dla 100 szkół z najwyższą liczbą punktów. Zadaniem konkursowym była interpretacja hasła „Wzorowa łazienka”, która polegała na przedstawieniu projektu graficznego przyjaznej łazienki szkolnej dla szkoły uczestniczącej w programie. Następnym krokiem było zamieszczenie prac konkursowych wykonanych przez uczniów w przypisanej szkole „Galerii” na stronie www.wzorowalazienka.pl, gdzie zbierane były głosy internautów. Każdy mógł oddać każdego dnia tylko jeden głos na szkołę, która jego zdaniem ma najciekawszą galerię „Wzorowych łazienek”.

Nasza szkoła znalazła się na 64J miejscu spośród 860!!!!

szkół uczestniczących w programie.

Czekamy na nagrodę w postaci rocznego zestawu zapasów produktów marki Domestos, dzięki którym szkolne toalety będą mogły zabłysnąć przykładem.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy złożyli prace konkursowe, dzięki którym mogła powstać „Galeria naszej szkoły” oraz wszystkim internautom, którzy oddawali głosy na galerie naszej szkoły.

Dzięki zaangażowaniu społeczności naszej szkoły oraz bliskim i zaprzyjaźnionym z nami ludźmi, którym chciało się poświęcać kilka minut dziennie na głosowanie w konkursie „Wzorowa Łazienka”, udało nam się znaleźć w gronie laureatów.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY GŁOSOWALI

NA NASZĄ SZKOŁĘ!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube