Marlena Gadzińska w teledysku!

Marlena Gadzińska z klasy 4a wystąpiła w teledysku wokalistki Marii Heleny. Zapraszamy do oglądania oraz na fanpage Marii Heleny.

Maria Helena jest autorką muzyki i tekstów, urodzoną we Wrocławiu, a tworzącą w Leeds, UK. Muzyki słucha od najmłodszych lat, stąd jej różnorodne artystyczne inspiracje. Twórczość Marii Heleny to ciągle poszukiwanie - piosenka autorska, która nawiązuje do różnych gatunków, m.in. alternatywnego rock’a, folku, czy elektroniki. Jej teksty skupiają się na obrazach, opowieściach, emocjach.

Maria Helena tworzy razem ze współkompozytorem Wojtkiem Beszłejem (mieszkającym we Wrocławiu), który jest także producentem projektu. Marię Helenę i Wojtka łączą podobne gusta muzyczne, inspiracje i pomysły. Dzięki dobrodziejstwom technologii, odległość między Leeds a Wrocławiem nie jest przeszkodą w artystycznej współpracy.