^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

„ Biegać, skakać, latać, pływać, w tańcu, w ruchu wypoczywać...” Dzień Dziecka - jedyny taki w roku!

Refren piosenki z filmu „ Akademia Pana Kleksa” idealnie pasuje do opisu tegorocznego Dnia Dziecka. Co prawda nie było w szkole rozgrywek piłkarskich, klasy nie rywalizowały w zawodach sportowych, nie mogliśmy  się też spotkać podczas Pikniku Rodzinnego, ale atrakcji i tak było co niemiara. Wymarzone prezenty, lody, wycieczki rowerowe, atrakcje parku linowego czy Wrocławskiego Zoo, to właśnie zobaczycie w galerii zdjęć wysyłanych przez klasy czwarte i szóste.

Własne podwórko, ukochany rower, deska, piłka, czy spacer z wiernym czworonogiem to też wspaniale spędzony czas - najważniejsze, że najbliższymi!!

Zapraszamy do galerii.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube