Projekt historyczny "Kamienie pamięci"

20190326 14315327 kwietnia nasi uczniowie na sesji Rady Gminy prezentowali w ramach historycznego projektu “Kamienie Pamięci” postacie związane z najnowszą historię Polski i z harcerstwem polskim. Przybliżenie postaci odbyło się w oparciu o przygotowane wcześniej przez uczniów prezentacje multimedialne. Zaprezentowali zostali p. Feliks Kostecki przez uczennice klasy 7a, p. Jacek Karpiński przez uczniów klasy 7b, oraz rtm. Witold Pilecki przez uczniów klasy 6b. Wystąpienia były transmitowane na terenie gminy i można je obejrzeć pod adresem: https://zorawina.bip.gov.pl/archiwum-nagran/vii-sesja-rady-gminy-zorawina-viii-kadencji-26-03-2019.html
W połowie maja nasi uczniowie będą reprezentować SP w Żórawinie na ogólnopolskim finale projektu w Katowicach. Gratulujemy!