^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Projekt historyczny "Kamienie pamięci"

20190326 14315327 kwietnia nasi uczniowie na sesji Rady Gminy prezentowali w ramach historycznego projektu “Kamienie Pamięci” postacie związane z najnowszą historię Polski i z harcerstwem polskim. Przybliżenie postaci odbyło się w oparciu o przygotowane wcześniej przez uczniów prezentacje multimedialne. Zaprezentowali zostali p. Feliks Kostecki przez uczennice klasy 7a, p. Jacek Karpiński przez uczniów klasy 7b, oraz rtm. Witold Pilecki przez uczniów klasy 6b. Wystąpienia były transmitowane na terenie gminy i można je obejrzeć pod adresem: https://zorawina.bip.gov.pl/archiwum-nagran/vii-sesja-rady-gminy-zorawina-viii-kadencji-26-03-2019.html 
W połowie maja nasi uczniowie będą reprezentować SP w Żórawinie na ogólnopolskim finale projektu w Katowicach. Gratulujemy!
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube