^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Warsztaty plastyczne w Muzeum Etnograficznym

metnograficzne26 marca uczniowie klas 0b i 2b wzieli udział w warsztatach plastycznych w Muzeum Etnograficznym we Wrocławiu. Przy okazji spotkania mieli okazję obejrzeć coroczną wystawę wielkanocną, na której podziwiali pisanki zdobione różnymi technikami, np.: batikową, rytowniczą i aplikacyjną. Widzieli jajka oklejane miniaturowymi wycinankami, rdzeniem sitowia, opolskie „kroszonki” oraz te wykonane według wzorów huculskich, suwalskich czy rzeszowskich. Wystawa ukazała również rozwój technik wykonywania świątecznych ozdób – ich zmiany, kierunki i mody artystyczne, którym niewątpliwie podlegają. Dzięki tej wycieczce dzieci poczuły już powiew zbliżającech się świąt.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube