^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Wiosenny wykład o jeżach

Zdjęcie główne29 marca odbyło się pierwsze spotkanie z miłośnikami przyrody z Wyszonowic. Uczniowie naszej szkoły mieli niecodzienną okazję poznać zwyczaje jeży i na własne oczy obserwować, jak te ciekawskie zwierzątka zwijają się w kulki. Z wykładu dowiedzieli się między innymi o tym, że jeże potrafią wysoko skakać oraz wspinać się po pochyłych powierzchniach i że wcale nie zjadają jabłek, tylko tłuste robaki. Fundacja Świętego Huberta jest organizacją wspierającą dzikie zwierzęta. Utrzymuje się ona z prowadzonych przez siebie zajęć, warsztatów oraz datków przekazywanych przez ludzi dobrej woli. Każdego dnia ratuje pokrzywdzone zwierzęta, otaczając je odpowiednią opieką i leczeniem. Cieszymy się, że przy okazji zdobywania wiedzy przyrodniczej możemy przyczynić się do wsparcia tak szczytnej inicjatywy. Zapraszamy  do  galerii zdjęć

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube