^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Debata w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich

W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, 13 grudnia 2018 uczniowie klas ósmych brali udział w debacie na temat Arcybiskupiego Komitetu Charytatywnego.

Celem tej instytucji było niesienie pomocy m.in. materialnej, medycznej i prawnej aresztowanym w tym czasie działaczom i sympatykom "Solidarności".

W debacie brali udział działacze komitetu: Maria Woś, ks.Andrzej Dziełak, prof. Roman Duda, dr hab. Zbigniew Jakubiec i dr Krzysztof Tabisz.

Młodzież mogła posłuchać wspomnień z tamtych lat. Dowiedzieć się czym był stan wojenny, dlaczego zatrzymywano ludzi i jakie kary spotykały tych, którzy nie chcieli żyć w zniewoleniu.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube