^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Nowa tablica interaktywna

Z radością informujemy o  podjętej i zwieńczonej sukcesem rodzicielskiej inicjatywie wyposażenia gabinetu nr 33 w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie w monitor interaktywny oraz laptop.

Rodzice uczniów klasy Ic i II a postanowili podjąć działania mające na celu doposażenie sali lekcyjnej. Rozpoczęli zbiórkę środków, by jak najszybciej został zakupiony  monitor interaktywny i laptop niezbędny do jego obsługi.

 

Koszt zakupu takiego sprzętu edukacyjnego to prawie 8.500,00 zł, dlatego pomimo działań rodziców, wsparcia Szkoły i Rady Rodziców konieczne było pozyskanie dodatkowych środków. Nieoceniona okazała się pomoc od sponsorów, dzięki którym w błyskawicznym czasie udało się sfinalizować zakup monitora interaktywnego oraz laptopa. Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom
za okazane wsparcie finansowe. Dziękujemy firmom: SAAB Poland Sp. z o.o., PHU Skromet Skrodzi, Myszko, Osiedlewicz sp.j, DIRKS Polska Sp. z o.o., Grupa WILMAR Marek Wilczyński S.K.A. oraz Restauracja Pod Dębami Bogumiła Rok
. Państwa pomoc przeszła nasze najśmielsze oczekiwania,
a natychmiastowa reakcja sprawiła, że uczniowie klasy Ic i IIa dołączyli już do grona szczęśliwych uczniów, zdobywających wiedzę przy użyciu nowoczesnego sprzętu edukacyjnego. Zamontowany w sali monitor stanowi też ich powód do dumy, gdyż teraz mają "swoją" tablicę, tak jak inne klasy. Dzieci ochoczo korzystają z monitora podczas zajęć i przerw, a w domach chętnie opowiadają, czego dzisiaj się nauczyły "na tablicy" i co "na niej robiły". Ich entuzjazm w zdobywaniu wiedzy przy zastosowaniu nowoczesnych technologii to dla rodziców ogromna satysfakcja z podjętej i zakończonej sukcesem inicjatywy, dzięki ludziom, którzy okazali nam zrozumienie i pomoc. Również dzieci dostrzegły potrzebę podziękowania za otrzymaną tablicę i komputer. W tym celu przygotowały własnoręcznie laurki dla Dyrekcji, Rady Rodziców oraz Sponsorów, które następnie ochoczo wręczały wszystkim darczyńcom.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube