^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Historyczny spacer po Wrocławiu

W środę 5 grudnia klasy 4a, 4b i 6b wybrały się wraz z nauczycielami na historyczną wycieczkę do Muzeum Pana Tadeusza i na wrocławski Rynek. Uczniowie z kartami pracy w ręku odkrywali historię tego szczególnego dla miasta i całego regionu miejsca. Wszyscy poznali życie w średniowiecznym Wrocławiu, dowiedzieli się, do czego kiedyś służył pręgierz, a także zobaczyli najmniejsze muzeum świata. Dodatkowo uczniowie zwiedzili Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu, a także uczestniczyli w zajęciach pt. „Karp w wannie i zielone pomarańcze, czyli Święta naszych rodziców i dziadków”. Całość zakończyła się udziałem w warsztatach świątecznych. Była to kolejna wycieczka z serii historycznych spacerów po Wrocławiu.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube