Pomoc dla szkoły w Gambii

Przez ostatnie 2 tygodni w naszej szkole organizowana była pomoc dla dzieci z Gambii. Włączyliśmy się w akcję prowadzoną przez Paulinę Muszyńską spod Strzelina, która poprzez serwis pomagam.pl chce zebrać 60000 zł, aby wyremontować walący się budynek szkolny i dać dzieciom możliwość nauki w godnych warunkach.

Obecnie zebraliśmy kwotę 1406,75 zł.
Z tego kupiliśmy za 162,75 zł przybory szkolne (zeszyty, długopisy, ołówki, kredki, pisaki), a kwotę 1244,00 zł wpłaciliśmy na remont budynku szkolnego w Kasa Kunda.
Od przyszłego tygodnia ruszamy z kolejnymi zbiórkami.
Pamiętajcie, że warto pomagać! Dobro wraca do nas!

NFM „Człowiek ze złotym parasolem”

zdjęcie główne

6-go marca w naszej szkole odbył się koncert, podczas którego zaprezentowane zostały wiersze napisane z myślą o najmłodszych odbiorcach. Dzieła znanych polskich twórców na jedną chwilę zabrały naszych uczniów w krainę fantazji i wyobraźni i stały się przewodnikami po świecie poezji. Koncert stanowił doskonałą okazję, by wniknąć w świat dziecięcych wyobrażeń i poznać utwory, które na stałe weszły do kanonu literatury.

Czytaj więcej:  NFM „Człowiek ze złotym parasolem”

Giełda szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS 8 ORAZ RODZICÓW DZIECI NA GIEŁDĘ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH,

Która odbędzie się w środę 6 marca 2019 r. w godz.10.00-12.30

W trakcie spotkania będzie można uzyskać informacje o szkołach, kierunkach kształcenia w liceum, technikum i szkole branżowej I stopnia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!