^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Europejski Tydzień Kodowania 2019

KodowaniePrzed nami  Europejski Tydzień Kodowania 2019. CodeWeek to radosne wydarzenie, którego celem jest zachęcanie osób w każdym wieku do rozpoczęcia przygody z programowaniem. Akcja ma na celu popularyzację i promocja nauki programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z treścią listu ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego zachęcającego do zaangażowania się w #CodeWeek2019 oraz informacją wyjaśniającą ideę Europejskiego Tygodnia Kodowania. W naszej szkole, w dniach  5.10.2019 - 20.10.2019r., podobnie jak w całej Europie, odbędzie się wiele imprez związanych  z #CodeWeek2019 m.in. będą miały miejsce zajęcia przybliżające uczniom kodowanie  w postaci warsztatów i  konkursów. Szczegółowy  harmonogram imprez zostanie  wkrótce opublikowany. Zapraszamy !!!

Międzynarodowy Dzień Kropki

kropki15 września w 108 krajach obchodzony jest niezwykły dzień pomysłowości i kreatywności dzieci i młodzieży, dlatego nas też nie może zabraknąć ! Niezależnie od wieku, każdy ma jakiś talent i my chcemy go odkryć i nakręcić o Was film. Jaka jest historia tego dnia? Amerykański pisarz P. H. Reynolds napisał książkę pt.:” The Dot” o małej dziewczynce, która dzięki wspaniałej nauczycielce plastyki i malutkiej kropce uwierzyła w swoje możliwości i Wy też możecie!! Czekamy na Wasze pomysły, nie czekajcie, działajcie, do zobaczenia!! Trzymamy kciuki!!

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr"

cropped BOBR logo krzywe tlo finn 1600Zapraszamy do wzięcia udziału  w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym " Bóbr".

Bóbr to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie międzynarodowego konkursu Bebras z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.

Konkurs Bóbr jest adresowany do uczniów we wszystkich typach szkół:

- Benjamin- klasy IV - VI

- Junior - klasy VII - VIII

Udział w Konkursie nie jest związany z żadną opłatą.

Regulamin konkursu: https://www.bobr.edu.pl/regulamin-konkursu/

Uwaga! Rejestracja on-line na stronie konkursu www.dzwonek.pl

Szczegółowe informacje zawarte są w Harmonogramie na rok 2019.

Czytaj więcej: Międzynarodowy  Konkurs Informatyczny "Bóbr"

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube