^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

8a odkrywa działanie leków

25. września klasa 8A pojechała na Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. W ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki uczestnicy wzięli udział w krótkim wykładzie, a następnie warsztatach przeprowadzonych w laboratoriach uczelni.

Podczas zajęć uczniowie poznali losy leku w organizmie. Zapoznali się z różnymi postaciami leków doustnych, zaobserwowali różnice w dawkowaniu i sposobie uwalniania substancji aktywnej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyjazdu.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube