Podziękowanie za Festyn

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie spędzili z nami V Festyn Rodzinny i Kiermasz Rękodzieła. Coroczna impreza organizowana przez Radę Rodziców, we współpracy z Gronem Pedagogicznym i pracownikami Szkoły Podstawowej w Żórawinie, odbyła się 10 czerwca 2018r. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które przyciągnęły mieszkańców gminy i gości spoza naszej okolicy.

Szczególnie dziękujemy rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za pomysły, poświęcony czas i wsparcie. Bez Państwa udziału to przedsięwzięcie nie byłoby tak udane! Składamy również serdeczne podziękowania sponsorom festynu: 1. Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.,
2. SSAB Poland Sp. z o. o., Żórawina
3.Gmina Żórawina
4. Grupa WILMAR, Marek Wilczyński, Wojkowice
4. DLM Sp. z o. o., Suchy Dwór
6. Inwestrol Iz Sp. Z O.O. Rolnicze Zakłady Produkcyjno - Doświadczalne, Żórawina.
7. Dirks Sp. z o. o., Wojkowice
8.Vogelsang Sp. z o. o., Rzeplin
9. Właściciel hurtowni „Alex w krainie piwa”, p. Rafał Olender, Wrocław.
10.Właściciel firmy Usługi Transportowe, p. Sławomir Szmuc, Żórawina.
11. Ropla Elektronik Sp. z o. o. , Suchy Dwór
12. Bank Spółdzielczy z Kątów Wrocławskich, oddział w Żórawinie
13.Europharma Alliance Sp. z o. o. Rzeplin
14. IMC ( Intergrative Medical Center) Żerniki Wrocławskie
15.Właściciel restauracji "Pod dębami " Milejowice, p. Przemysław Rok.
16. Właściciele składu opału w Turowie, państwo Momot.
17.Właściciel firmy Gajowski-Agrotechnika, p. Piotr Gajowski , Rzeplin
18. Terytorium Sp. z o. o. , Bielany Wrocławskie
19. Właścicielka zakładu kosmetycznego „Salon Urody”, p. Monika Bagińska, Żórawina .
20. Właścicielka kwiaciarni Dekoratornia, p. Agnieszka Gruszecka, Żórawina.
21. Właścicielka sklepu chemicznego Messa, p. Magdalena Sielczak-Rum, Żórawina.
22. Właścicielka salonu z bielizną Kraina kobiecości, p. Aneta Kusińska, Żórawina.
23. Właścicielka gabinetu makijażu i pielęgnacji paznokci, p. Monika Mitszak, Żórawina.
24. Właściciel stacji kontroli pojazdów KOBA, p. Maciej Koba, Węgry
25. Właścicielka zakładu fryzjerskiego, p.Irena Kita, Żórawina.
26. Muzeum Powozów z Galowic
27.Ogrody Paweł Olewicz , Żórawina
28. Mc Cain Poland Sp. z o. o. ,Chociwel
29. Właścicielka kwiaciarni w Żórawinie, p. Anna Rak
30. Help Zone szkoła językowa, p. Karolina Górska, Żórawina
31. Anonimowy sponsor

Wyrazy wdzięczności składamy także wszystkim, którzy bezinteresownie wsparli to szczególne dla nas wydarzenie:
• Panu Dariuszowi Gadzińskiemu, STOWARZYSZENIE INICJATYW KULTURALNYCH CODA ART z Galowic, za udostępnienie sceny;
• Pani Bożenie Komarowskiej, dyrektor GCK, za udostępnienie sprzętu nagłaśniającego, namiotów i termosów;
• Panu Henrykowi Kasprzakowi i panu Kacprowi Kasprzakowi z Suchego Dworu, za udostępnienie ławek i stołów;
• Panu Bogdanowi Bińczakowi, za ustawienie sprzętu nagłaśniającego;
• Pani Marcie Idzkiewicz, za pomoc przy organizacji oprawy muzycznej;
• Pani Bożenie Żurawskiej, sołtys Bogunowa, za udostępnienie namiotów;
• Pani Annie Michalak, sołtys Mnichowic, za udostępnienie namiotów;
• Panu Michałowi Gołdzie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Rzeplina, za pomoc techniczną.
• Właścicielom Vitafit, za ofiarowanie utargu ze swojego stoiska.
• Pani Beacie Al - Raboee, właścicielce Beti-food, usługi gastronomiczne z Wrocławia, za użyczenie kociołków i termosów na żurek.
• Pani Sylwii Targoni ze sklepu Glonojad z Żórawiny, za pomoc w zakupie lodów.
• Klubowi Sportowemu z Żórawiny, za użyczenie grilla gazowego;
• Policjantom z Komisariatu Wrocław-Krzyki za znakowanie rowerów.

Dziękujemy, za Państwa wsparcie dla szkoły i naszych działań. Dzięki takim wydarzeniom możemy wspólnie realizować założone cele.
Jak bardzo udana to była impreza można zobaczyć w naszej galerii.

"Bogaty jest ten, kto dużo posiada;
bogatszy, kto mało potrzebuje;
najbogatszy, kto wiele daje."
Tersteegen Rada Rodziców oraz Grono Pedagogiczne SP Żórawina