^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Dni Języków Obcych

30 maja, w ramach obchodów "Dni Języków Obcych", w naszej szkole odbyło się przedstawienie pt. „Snow White and the Seven Dwarfs” w wykonaniu uczniów klasy III a. Naszym celem było pokazanie, iż nauka języka angielskiego jest bardzo przyjazna, a na podstawie ruchów czy gestów język ten jest w pełni zrozumiały. Nasi aktorzy bardzo zaangażowali się w przygotowanie spektaklu. Ich gra, układy taneczne, piękne stroje, a także dekoracja przyciągnęły uwagę naszych widzów. Na owy spektakl zaproszeni zostali bowiem uczniowie klas 0 – III wraz z wychowawcami i nauczycielami, Dyrekcja SP, a także przedstawiciel RR. Cieszymy se, że mogliśmy przenieść się w cudowny świat bajek, chociaż na chwilę odrywając od rzeczywistości. Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy wszystkich do dalszej nauki języka!
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube