Dni Języków Obcych

30 maja, w ramach obchodów "Dni Języków Obcych", w naszej szkole odbyło się przedstawienie pt. „Snow White and the Seven Dwarfs” w wykonaniu uczniów klasy III a. Naszym celem było pokazanie, iż nauka języka angielskiego jest bardzo przyjazna, a na podstawie ruchów czy gestów język ten jest w pełni zrozumiały. Nasi aktorzy bardzo zaangażowali się w przygotowanie spektaklu. Ich gra, układy taneczne, piękne stroje, a także dekoracja przyciągnęły uwagę naszych widzów. Na owy spektakl zaproszeni zostali bowiem uczniowie klas 0 – III wraz z wychowawcami i nauczycielami, Dyrekcja SP, a także przedstawiciel RR. Cieszymy se, że mogliśmy przenieść się w cudowny świat bajek, chociaż na chwilę odrywając od rzeczywistości. Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy wszystkich do dalszej nauki języka!