^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Lingua Plus

Uczniowie klas III kolejny raz przystąpili do ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Lingua Plus.
Konkurs stanowi jedną z form rozwijającą zainteresowania i uzdolnienia językowe dzieci. Przyczynia się również do pogłębiania wiedzy z dziedziny języka angielskiego. Test odbywa się pod patronatem największego w Polsce wydawcy kursów językowych oraz wielu serii popularno naukowych Amermedia Sp. z o.o.

W konkursie wzięło udział 32 uczniów, a 15 z nich otrzymało tytuł laureata.
Trzy osoby uzyskały wynik maksymalny 100 punktów (Marta Mikołajczyk - kl. IIIb, Małgorzata Paszkowska oraz Oskar Tarnowski - kl. IIIa) i tym samym otrzymały tytuł laureata I stopnia z wyróżnieniem.
Jedna osoba otrzymała 96 punktów i tytuł laureata I stopnia (Marianna Postrożna -kl. III a).
Troje z naszych uczniów otrzymało 92 punkty i tytuł laureata II stopnia (Jakub Kopacz - kl. IIId, Leon Mazurkiewicz - kl. III c, Marcel Mitszak - kl. III a).
88 punktów i tytuł laureata III stopnia uzyskały trzy osoby (Oliwier Pawełczyk - kl. IIIc, Hanna Bielec i Alina Wincierz z kl. III a).
84 punkty i tytuł laureata IV stopnia uzyskały kolejne trzy osoby (Bartłomiej Lewandowski oraz Przemysław Stańko z kl. III d, a także Oskar Dłużeń z kl. III b).
Ostatni utytułowani z wynikiem 80 punktów to laureaci V stopnia (Szymon Suchecki - kl. III c i Franciszek Matyjas - kl. III a).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube