Trzecie miejsce w województwie

22 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się dolnośląski finał w czwórboju lekkoatletycznym, w którego skład wchodzą: bieg na 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 metrów.
Nie zabrakło tam reprezentacji naszej szkoły, która znalazła się tam dzięki wygraniu zawodów na szczeblu gminnym, powiatowym oraz uzyskując tytuł wicemistrzyń strefy wrocławskiej. Walka o każdą sekundę, o każdy centymetr w rywalizacji z 10 najlepszymi szkołami w województwie przyniosło nam niesamowity sukces w postaci trzeciego miejsca na koniec zawodów.
Ten wspaniały wynik osiągnęły: Marlena Klamka (wicemistrzyni Dolnego Śląska w klasyfikacji indywidualnej), Jagoda Wójcik, Martyna Piątek, Julita Kozieł, Ewa Koba, Matylda Mazurkiewicz. Dziewczyny mają niesamowity charakter oraz ambicje, które warto wspierać i rozwijać.

Sponsorzy Festynu

• alex.png