Spotkanie na Olimpie

Podczas październikowych lekcji języka polskiego, uczniowie klasy 5a i 5c wcielili się w role greckich postaci mitologicznych. W tym celu przygotowali przebrania oraz atrybuty. Rozegrano też turniej mitologiczny, podczas którego trzeba było wykazać się znajomością podstawowych mitów. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że spotkanie na Olimpie było ciekawsze niż zwykły sprawdzian. Piątoklasiści porządnie się przygotowali, a przy okazji dobrze bawili, co widać na załączonych zdjęciach.

Sponsorzy Festynu

• alex.png