Matematyczny Azja Express

Czy widzieliście kiedyś program Azja Express? Jeśli nie koniecznie go obejrzyjcie, bo w przyszłym roku szkolnym odbędzie się u nas w szkole Matematyczny Azja Express.

Przez matematyczne bezdroża Azji poprowadzi uczniów pan Szymon Głogowski, który jako przewodnik zapozna wszystkich z arabską sztuką "gereh", posadzkami Abu Dhabi, irańskimi pandżarami, hinduskimi wedami, chińskimi kratami i japońskim sangaku.

Pomysł na ww. projekt uzyskał dotację w wysokości 5000,00 zł z Fundacji mBanku w ramach programu mPotęga.